Efsanevi i-river syncronized mp3 yöntemi

Yayınlandı: Nisan 12, 2011 / Kopya taktikleri

efsanevi i-river syncronized mp3 metodu*

türü : trance, elektro-pop
zorluk derecesi : e yani…
risk : düşük sayılır.
kullanım alanı : hem ezber hem yorum gereken, 140+ sayfa üzeri sınavlar. yani kabus sınavlar. diğerlerine buna kasmaya gerek yok.

herhangi bir kulaklık metodundan farkı bu metodda kopyanın hem görsel hem işitsel olarak avuç içinden daha küçük bir ekranda görülebilmesidir. hem de kolunuzu bile kıpırdatmadan ! başınızı sıradan kaldırmadan !

140 sayfalık not konu konu* mp3 playera okunur. (şimdi burda ben okuduktan sonra ne anladım kopyadan diyen arkadaşlara bazı üniversitelerde * bir notu en az 4 kere okumadan o konudan çıkacak soruyu yapmanın gayet düşük bir yüzdesi olduğunu hatırlatırım.) daha sonra i-river caption editor kullanarak notların ezber olan kısımlarına ya da yabancı dildeki tanımlara*lyric eklenir. bütün kulaklık metodlarında olduğu gibi kulaklık kol içinden kulağa uzatılır. player sol cebe yerleştirilir. lcd backlight kapatılır.

ilk hedef yorum içerikli soruları doğru çözmektir. bu yüzden henüz mp3 player’ın lyriclerine ihtiyaç yoktur… sınavda sorunun çıktığı konu pantalonun içinden gayet kolay şekilde kullanılabilen joystick sayesinde bulunur sanki dersteymiş gibi dinlenir. notlar alınır gereken yorum yapılır. bu iş bittikten sonra sıra formül ve ezber içerikli kısıma geldi.

bunun için ise mp3 playerın kalan hafızası boş bir mp3 olarak encode edilir. bütün formüller sırasıyla buraya lyric olarak eklenir.

örneğin :
difuzyon hızı :
pay :d. gradyanı * sıcaklık * knsntrsyn f.
payda: vs. vs.*

bütün formüller bittikten sonra defalarca aynı lyricler copy paste yapılır *

yorumla işi kalmayan player cepten kulaklıksız bir şekilde çıkarılır masanın üstüne konulur. masada bulunun 3 adet kuşun kalem iki adet silgi arasında backlightsız kılıfı ile duran mp3 player nedense pek dikkat çekmemektedir.* daha sonra sanki bir borsa programı izliyor edası ile akan formüllerden işimize yarayanlar not alınır. sorular çözülür. en karmaşık latince terimler şak diye yerine konur. bir formülü kaçırdık mı… paniğe hiç gerek yok nasıl olsa bir daha geçecektir önümüzden. sonuç ise kocaman bir şukeladır.

our products are tested on asistants and professors * *

katkılarından dolayı i-river a teşekkürü bir borç biliriz.

i-river mp3 player kiralanır. 3 günlüğü 30 milyon.* *

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s