Güven yöntemi

Yayınlandı: Nisan 12, 2011 / Kopya taktikleri

güven yöntemi

türü: bireysel
zorluk derecesi: değişkenli
risk faktörü: riskli
kullanım alanı: az öğrencisi olan ve de güvenini kazandığınız bir hocanın, asistanın düzenlediği her sınav

güven yöntemi ile kopya çekmeyi becermek için en başta belirli bir alan çalışması, minimum 3 ay maksimum 1 eğitim yılı sürecek yakın bir hoca, öğrenci ilişkisi gerekmektedir. işbu sebeplerden ötürü hazırlığı biraz meşakatli olan güzide bir yöntemdir. eğer herşey istenildiği gibi giderse sonuçları siz ve de yoldaşlarınız için orgazmik sınav dakikalarını garantiler, fakat ters giden birşey oldumuydu olay sadece size kalır, “onlar benim değil ahmet’in burda çalışmıştı teneffüste!!!!!!!!!” gibi bahanelerle kat’i suretle yırtamazsınız.

şimdi gelelim tarifimize. genelde başa bela olacağı önceden belli olan ve de tercihen okulun yoğun kadrosundan bir eğitim görevlisinin girdiği ders seçilir. dersi seçerken aramanız gereken önemli bir kriter de hocanın okulda kalıcı olmasıdır. zira hain emmellerimizi dönemlik bir hocayla ya da yarı dönem okulu şenlendiren bir misafir öğretim görevlisiyle gerçekleştirmek imkansızdır. denenip tarafımdan test edilmiştir.

gerekli tüm kriterler sağlandıktan sonra, alan çalışmasına girebilirsiniz. unutmayın ki kopya çekmek meşakatli bir iştir ve de bilimum fedakarlığı gerektirir. sonuçta karnede transkriptte ardarda a lar ya da 5 ler gören biz olacağımız için biraz dişimizi sıkmak elzemdir. seçilen adayın tüm derslerine girilir, ders aralarında hoca sorularla bunaltırılır (konuyla ilgili ilgisiz), sınıfta en önde oturulur, not tututlur, tutulmasa da öyle gösterilir. tüm bunlar yapıldığı zaman ilk aşama başarıyla atlatılmıştır. bundan sonra gün be gün hocanın gözünde karizmanız ve de prestijiniz artacak, cemiyet hayatının aranan siması olacaksınız. öğretmenler odasında ya da zümre toplantılarında “x benim en iyi öğrencim” vs vs gibi diyaloglar duyulduğu anda işlem tamamlanmıştır. bundan sonra başlayan ikinci aşama tüm yaşadığınız zorluklara değecektir.

güven zor kazanılır ama bir kere sahip olunuldu mu kaybedilmesi de zordur. ona yeterince güven vediğiniz hocanız, zaten sınav esnasında yeterince ağır olan kontrol edilecek öğrenci sayısından bir tane de olsa eksiltmek için sizi sınıfta arkalara, tecrit edilmş bir alana oturtacaktır. zira kafasındaki tek düşünce “x kopya çekmez. zaten buna gereği de yok, benim en iyi öğrencim o” düşüncesi ile dolu olduğundan ötürü tüm enerjisiyle diğer arkadaşlarınıza yönelecektir. bu esnada siz de önceden hazırlamış olduğunuz a4 boyutundaki çarşafları istereniz sıraya yayarak, isterseniz sıranın altından okuyarak ya da kağıdın altına enstale ederek * kopyalardan kopyalara koşup, oturduğunuz yerde çılgın atarsınız.

daha ileri aşaması ise hoca üzerinde güven bırakmanın bokunu çıkartarak, sizi gerekli zamanlarda (unutmayın seçim kriterlerinde meşgul bir eğitmen vardı) sınavda gözetmen mertebesine atamasıdır **bu durumda sınıf içi kopya orgysi başlatarak, hem popüleritenizi arttırır hem de karnıızı bedavaya doyurabilirsiniz.şimdiden iyi çalışmalar ve de kolay gelsin

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s