İleri teknoloji yöntemi

Yayınlandı: Nisan 12, 2011 / Kopya taktikleri

ileri teknoloji yöntemi

türü: bireysel
zorluk derecesi: alıştırma yapmadan zor
risk faktörü: orta-az
kullanım alanı: hesap makinesi gerektiren sınavlar için (accounting,istatistik) veya çok fazla yazı isteyen sınavlar için( tavsiye edilmez)
malzemeler: yüksek megapikselli ve bluetooth özellikli iki cep telefonu, bir bluetooth kulaklık, uzun saç(en azından kulakları kapatacak kadar)

uygulanışı

daha önce sınav ortamı yaratılarak denenmesi gereken bir yöntemdir. ilk defa sınavda uygulanması tavsiye edilmediği gibi uygulayan şahısların bir çuval inciri berbat etmeleri muhtemeldir.

her gün gelişen teknolojinin nimetlerinden yararlanmak herkesin hakkı olsa gerek. her sınavda olduğu gibi sınıfın konumuna göre iyi bir yer seçilir. ilk olarak bluetoothlu cep telefonu sınavdaki işlemler için masa üzerinde hazır tutulur. sınavdan makul bir süre önce de bluetooth kulaklık görünmeyecek bir şekilde kulağa takılır. sınava girmeyen ama sınav konularını iyi bilen bir kişi(zaman zaman iki hatta abartılarak üç kişi olabilir)dışarıda soruları münasip bir yerde yanıtlaması için uygun bir fiyata ayarlanır. ikinci adım bu yöntemin en kritik yeridir. sınav kağıtları dağıtılırken soru kağıdının fotoğrafları hızlı ve asistanların farketmeyeceği aynı zamanda okunaklı bir biçimde çekilir ve sınavın ilk dakikalarında işlem yapıyormuş bahanesiyle dışardaki ayarlanmış kişiye mms olarak yollanır. mms’i alan bilge şahışla yine işlem yapıyormuş bahanesiyle bağlantı kurulur. bağlantı kurulduktan sonra karşıdaki şahsı daha iyi duyabilmek ve kulaklığın görünme riskini azaltmak için el kulağa münasip bir şekilde yaslanır.

bundan sonraki tek iş harcadığınız emeğin sefasını sürmeye kalmıştır. ileri teknolojinin nimetlerinden yararlanmış ve de sınavı muhtemelen yüksek bir notla geçmişsinizdir.
(smargs, 08.07.2005 22:45 ~ 22:48)
#7820779    paylaş         şikayet et

f tw su ff
# kopyayı tersten yazıp sıranın altına yapıştırmak, sınıftaki süslü kızlardan alınacak bir aynayı, altına ufak bir şey -silgi mesela- koyarak eğimli bir şekilde sıranın gözüne yerleştirmek.

çok etkili bir yöntemdir. orta sonda iki defa denedim ikisinde de almak istediğim notu aldım üstelik aynaya bir kez olsun bakma ihtiyacı duymadan. amına koyim, tersten yazmak o kadar kastırdı ki yazdığım her şey noktası virgülüne kazınmıştı beynime.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s