Bandaj yöntemi

Yayınlandı: Nisan 13, 2011 / Kopya taktikleri

bandaj yöntemi

türü: drama
zorluk derecesi: tereyağdan kıl çeker gibi
risk: çok düşük
kullanım alanı: one size fits all

sıkı bir sınav maratonuna başlamadan bir kaç gün evvel, herhangi hocanın görebileceği bir yerde dengemi kaybettim düştüm ayağına yatılır ve yerden kalkarken bilek burkulmuş gibi davranılır (numara yapayım derken bileğin eline vermemek gerekir). bolca ah vah of çok ağrıyor diyerek sızlandıktan, çok acıyormuş gibi davrandıktan sonra olay mahalinden fazla oyalanmadan ayrılmak gerekir ki burkulan bileğin şişmesi icap etmektedir. sağlam bileğinizin bu tip bir reaksiyon göstermesi mümkün olmadığından şüphe çekmeden olay mahalinden uzaklaşılır.

sonraki gün okula bilek bandaja sarılıp sabitlenmiş bir şekilde gelinir (zor durumda kalmamak için sağ elini kullananlarnı sol elini, sol elini kullananların sağ elini burkmuş gibi yapması gerekir yoksa hoca “olm dün senin diğer bileğin burkulmamışmıydı?” diye sorabilir). bileğin sabitlenebilmesi için doğal olarak bandajın avuç içi ile bileği kapsayacak şekilde sarılması gerekir; ancak, sizin kopyeleri rahat kullanabilmeniz için bu bandajı çok sıkı sarmamanız gerek. avuç içinize, bandajın altına özenle hazırlanan kopyeler yerleştirilir.

hocanın bileği burkulmuş, ağrılar içinde ders çalışıp sınava gelmiş sizin gibi bir masumdan şüphelenmesi söz konusu olmaz. ihtiyaç olduğunda gerekli bilgiler kopyeye bakılarak elde edilir.

bu tekniğin dez avantajı, bileğin tedavi olması gerektiği süre olan bir kaç hafta içerisinde gireceğiniz sınavlar için geçerli olmasıdır. her sınav zamanından önce bilek burkmak, sınava bandajla gelmeye çalışmak akılsızca bir davranış olacaktır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s