Saat yöntemi 3

Yayınlandı: Nisan 13, 2011 / Kopya taktikleri

saat yöntemi 3
tür:bireysel
zorluk:orta
risk:az
kullanım alanı:özellikle ezber dersleri olmak üzere, formül gerektiren dersler vs.

bu yöntemdeki tek dezavantaj kopya düzeneğinin hazırlanmasının biraz uzun sürmesidir.ancak sınav sonra çakmış olduğunuz 100’ün orgazmı kastırıp geçirdiğiniz 1-2 saat yanında fos kere fos kere kalır. düzenek için ilk önce mutlaka yuvarlak ve işe yaramaz(bozuk,ucuz,dandik) bir saat seçilir.makina kısmı ve camı özenle çıkarılır.cam kısmı tutulur ama makina kısmı yallah çöp edilebilir. geride saat işlevi olmayan bir kayışlı yuvarlak kalır. şimdi o atmadığınız cam boyutlarında yuvarlak kağıtlar kesin,bu kağıtların köşelerini zig-zag şeklinde kesip kopya işleminin ilk basamağını bitirin.bundan sonra ise güzel bir 0.5 ile kopyaları çatıır çatııır* döşemek kalıyor.kopyalar kağıtlara yazıldıktan sonra saatin içine sıra gözetmeksizin üst üste yerleştirilir.
sınav anı:
tüm sorulara bakıcaksın önce çakal olucaksın en ince ayrıntısına kadar soruyu incele,eğer kol saatindeki kopya ile alakası yok ise en üstteki kopyayı at.ufacık bir kağıt olduğu için dikkat bile çekmeyecktir(ama illaki buruşturup atmakta fayda var.) sonraki soru vs… sonraki ve sonraki ve sonraki ve 100.
aman dikkat saat’le hoca göz kontağı kuramasınlar saat kolun içine doğru dursun.zaten kolunu kağıtın altına doğru koyduğunda felfecir gözlü hocaların kralı olsa senin soruya mı yoksa kağıda mı baktığını anlayamaz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s