Telefon yöntemi

Yayınlandı: Nisan 13, 2011 / Kopya taktikleri

telefon yöntemi 3 aynı zamanda wap lı telefonlarda da yapılabilir fakat biraz pahalıya mal olmaktadır. ayrıca kopyalar formül de içeriyorsa bunun wml dosyası halinde hazırladıktan sonra telefonda adam gibi görünüp görünmediğine de önceden bakmak gerekir.

asetat yöntemi
tür:bireysel, nadiren iki kişilik
zorluk derecesi: değişken
kullanım alanı: amfide yapılan her türlü çok kopya isteyen sınav

sınavdan önce kopyaları duvara masaya ya da cama yazma şansı ya da fikri varsa ya da daha kolay bir şekilde kopya çekilebiliyorsa kullanmaya gerek olmayabilir. yüzlerce grafik formül ve ezberlenmesi gereken yüzlerce sayfa içeren sınavlar için tavsiye edilir.
kopyalar özenle asetatların üzerine yazılır. sınavın amfide yapılması daha iyi olur.zira sınav düz bir sınıfta yapılıyorsa cama asetat yöntemi yine denenebilir ama riski artar zira camların durumu amfiye göre daha elverişsizdir. cam kenarına konuşlanılır ve asetatlar sınav öncesinde camın en alt kısmına sadece otururken görünecek şekilde güzelce yapıştırılır. asistanlar oralarda dolaşırken hayatta camın o bölgesine bakmazlar. şeffaf olduğundan uzaktan da belli olmaz ve gönül rahatlığıyla icabında kitabı bile geçirmiş olduğunz asetatlarla mükemmel bir sınav geçirilir.
asetatları duvara da yapıştırmak mümkündür ama bunun için temiz, kullanılmamış, üzerinde yazı olmayan duvar bulmak gerekir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s